Każdemu pracodawcy zależy na jak najlepszej atmosferze w swojej firmie. Chcemy, aby nasi pracownicy czuli się dobrze i komfortowo. Czas świąt i ta właśnie świąteczna atmosfera to idealny moment by pokazać, jak bardzo doceniamy pracę i zaangażowanie swoich pracowników. Najlepiej pokazać im to za pomocą wigilii firmowej. Aby ułatwić sobie to zadanie, warto poszukać usług jakie oferują firmy cateringowe w warszawie.

Miejsce i czas mają znaczenie! Warto odpowiednio wcześnie poinformować wszystkich o wydarzeniu, by nie pokrywało się ono z urlopami świątecznymi.

Jeśli w naszej firmie znajdzie się odpowiednio dużo miejsca by pomieścić wszystkich pracowników, tak aby mieli oni komfort jest to dobra opcja na zorganizowanie tam wigilii firmowej. Jeśli jednak nie mamy wystarczająco dużo przestrzeni, warto rozejrzeć się za jakimś lokalem do wynajęcia, zależnie od tego jakimi środkami dysponujemy.  Najlepszą porą na zorganizowanie tego typu eventu będą oczywiście godziny pracy, jednak niewielu może sobie na to pozwolić. Więc najlepszą opcją będzie zazwyczaj weekendowe popołudnie lub wieczór.

Nie zapominajmy o stworzeniu ciepłej, świątecznej i przyjaznej atmosfery na spotkaniu wigilijnym.

Aby zadbać o fantastyczną atmosferę podczas naszego spotkania, przede wszystkim trzeba pozwolić pracownikom na wybór czy chcą się na nim pojawić. Dobrowolność to kluczowy aspekt. Otoczenie w którym będziemy się znajdować też jest ważne, nie powinno być zbyt oficjalnie lub po prostu sztywno. Wigilia firmowa to doskonała okazja by zadbać o relacje w firmie. Możemy się lepiej poznać, zintegrować z sobą. Tak aby w następnych miesiącach pracy, było po prostu przyjemnie i koleżeńsko. Spotkanie powinno pokazywać jak dużą wartość mają pracownicy, dlatego dobrym pomysłem będzie przygotowanie przez liderów, szefostwo firmy krótkiego podsumowania roku i osiągnięć. Warto także podsumować zalety pracowników, będzie to miało na pewno bardzo pozytywny wydźwięk. Zdecydowanie wzbudzi to motywację wewnętrzną pracowników, co przekłada się na bardziej efektywne wykonywanie zadań i polepszenie relacji wśród pracowników.

Co podać podczas wigilii pracowniczej? Skąd zamówić, komu zlecić to zadanie?

Dobrym, jak nie najlepszym pomysłem będzie skorzystanie z firmy cateringowej. Catering w Warszawie jest na bardzo wysokim poziomie, i wcale nie musi być drogi. Możemy skorzystać z gotowego menu lub samodzielnie wybrać, jakie dania chcemy. Catering ma wiele zalet. Nasze zamówienie przyjeżdża w wybranym przez nas czasie i do wybranego przez nas miejsca. Ciepłe i gotowe do spożycia! Możemy również skorzystać z obsługi kelnerskiej, którą można zazwyczaj dokupić. Rozwiązanie to zapewnia nam komfort organizacji tego typu wydarzenia. Warto jednak zapytać swoich pracowników na co mają uczulenia lub na jakiej są diecie, żeby każdy mógł coś zjeść.