Dobry upominek reklamowy powinien być używany każdego dnia – doskonałym pomysłem może być kubek termiczny z napisem lub logo firmy!

Kubki to jedne z najbardziej popularnych gadżetów reklamowych. W sprzedaży znajdziemy także różne ich warianty, w tym kubki termiczne.

Kubek termiczny to rodzaj termosu, który pozwala na utrzymywanie temperatury napoju przez długi czas. Do kubka termicznego możemy wlać zarówno napoje chłodne, jak również te gorące. Najlepsze kubki termiczne potrafią utrzymać ich oryginalną temperaturę nawet do 48 godzin!

Na kubku termicznym można także umieścić różne nadruki czy grawerunki – kubek termiczny z logo jest jednym z popularnych gadżetów reklamowych. Takie upominki można zamówić między innymi w sklepie GiftLogo.

Jeśli także chcesz kupić kubki termiczne jako gadżety reklamowe, sprawdź nasze porady!

Kubek termiczny z logo – rodzaje kubków

Jeśli wpiszemy do wyszukiwarki internetowej słowa „kubek termiczny”, możemy wtedy od razu zauważyć, że do dyspozycji jest szeroka gama różnych modeli takich naczyń. Warto wobec tego zapoznać się z różnymi modelami, aby znaleźć ten najlepszy.

Gdy chcemy kupić kubki termiczne z napisami jako upominki firmowe, w takim przypadku najlepiej dopasować je indywidualnie do specyfiki firmy, do przekazu, jaki zamierzamy zaprezentować.

Przykładowo, gdy chodzi nam o wsparcie postaw sportowych, doskonałym pomysłem może być sportowy kubek termiczny z rurką albo kubek termiczny z dziubkiem, który będzie łatwy do używania podczas uprawiania sportów. Sprawdzi się między innymi podczas jazdy na rowerze, biegania oraz innych dyscyplin sportu.

Gdy z kolei zależy nam na przekazaniu upominków osobom, które lubić pić kawę czy herbatę, wybierzmy takie, które mają bardziej elegancki wygląd. Dobrym pomysłem może być wtedy kubek termiczny z rączką, aby jego trzymanie było jeszcze łatwiejsze.

Ciekawą propozycją jest także kubek termiczny z podgrzewaczem, który możemy podłączyć w samochodzie – na pewno przypadnie do gustu osobom często poszukającym się na czterech kółkach.

Przy wyborze kubka warto także zwrócić uwagę na jego pokrywkę – możemy wybrać kubek termiczny z pokrywką standardową, ale też ze specjalnymi zamknięciami. Dla łatwiejszego utrzymania w czystości pokrywka kubka powinna być rozbierana.

Kubek termiczny z logo – reklama dla Twojej firmy!

Umieszczone na kubku logo czy napis pozwalają na wyróżnienie go na tle innych produktów tego typu, a także mogą stanowić świetny sposób na reklamę!

Kubek termiczny z napisem czy też z logo firmy sprawdzi się doskonale jako upominek reklamowy – używany regularnie będzie sam w sobie skuteczną promocją darczyńcy, a przy tym również może być powodować powstanie pozytywnych powiązań klienta z firmą.

Zamawiając taki kubek, warto przemyśleć, jaką informację na nim umieścimy. Może być to tylko logo firmy, ale także inne grafiki czy napisy.

Aktualnie wykonuje się personalizację z użyciem dwóch technik – nadruku i grawerunku. Kubek termiczny z grawerem będzie bardziej elegancki, ale też będzie droższy. Ten z nadrukiem może mieć różne kolory.

Ceny kubków reklamowych wykończonych logo to koszt od około 10 złotych za sztukę do nawet ponad 80 złotych w przypadku kubków wysokiej jakości. Przy złożeniu zamówienia na większą liczbę sztuk istnieje możliwość uzyskania niższych cen jednostkowych.

Do złożenia zamówienia na kubki termiczne z logo zaprasza firma GiftLogo!