Województwo łódzkie słynie z organizacji dużych konferencji. Częste organizowanie tam imprez spowodowane jest ogólnodostępnością dla wszystkich, nie tylko dla osób z pobliskiej Łodzi, ale nawet z tych najdalszych zakątków Polski. Niestety nie wszystkie tak popularne w tym regionie obiekty konferencyjne spełniają wygórowane wymagania klientów biznesowych. Sale konferencyjne w Łodzi to profesjonalizm i doświadczenie, a liderem wśród tych obiektów jest z pewnością Salio.

Liczne atrakcje – nauka jazdy konnej

W Salio oprócz organizacji konferencji, znajdzie się także czas na wypoczynek. Po oficjalnej części możecie Państwo skorzystać z licznych atrakcji, jakie proponują sale konferencyjne łódź. Salio zachęca do wypoczynku w strefie chill out, gdzie można zrelaksować się przy profesjonalnym stole bilardowym. Dla bardziej aktywnych jest możliwość rozegrania towarzyskiego meczu w siatkówkę lub koszykówkę. Oprócz tego nauka jazdy konnej pod okiem doświadczonego instruktora lub przejażdżka konno dla tych bardziej zaawansowanych.

Doskonale wyposażona przestrzeń!

Jak już wiadomo, sale konferencyjne w Łodzi to pełen profesjonalizm. Salio może zaproponować dwie doskonale wyposażone sale konferencyjne, które spełnią wszystkie oczekiwania, jakie mogą mieć najbardziej wymagający klienci biznesowi. Sale te mogą pomieścić do około 70 osób, a wyposażone są w: wifi, rzutniki multimedialne, ekrany, profesjonalne nagłośnienie, mikrofony oraz flipcharty.