Wynajem dmuchańców to zadowolenie dla najmłodszych, ale i starszych uczestników imprezy w plenerze.

Wynajem dmuchańców, czyli bezpieczny plac zabaw

Wynajem dmuchańców to okazja do zapewnienia najmłodszym uczestnikom wydarzeń w plenerze wyjątkowej atrakcji, która dostarczy im niezapomnianej zabawy z rówieśnikami. Dzieci wymagają dużo uwagi i odpowiedniego zorganizowania im czasu, szczególnie na eventach dziejących się na świeżym powietrzu. Dzięki takim atrakcjom, jak dmuchane zamki lub zjeżdżalnie dla dzieci, będą miały zapewnioną świetną zabawę na tak długo, jak długo starczy im sił – a zapasy energii u maluchów potrafią być nieograniczone.

Najmłodsi będą w pełni zaangażowani w tego typu rozrywkę – możemy zapewnić, że żadne dziecko nie przejdzie wobec dmuchanych zabawek obojętnie. Nawet najbardziej spokojna i nieśmiała pociecha będzie chciała wypróbować sprężystą konstrukcję w gronie roześmianych rówieśników. Dmuchańce są niczym miękkie, bezpieczne place zabaw dla dzieci – można do woli na nich szaleć, nie martwiąc się o kontuzje. Zadowoli to każdego małego miłośnika ruchu na świeżym powietrzu. 

Wynajem dmuchańców – zalety

Wynajem dmuchańców posiada wiele zalet. Przede wszystkim zapewnia się dzieciom niezapomnianą atrakcję, którą będą z przyjemnością wspominać przez wiele lat. To także dodatkowy czas, jaki podarowuje się rodzicom – mogą oni ze spokojną głową pozostawić swoją pociechę w dmuchanym zamku czy na zjeżdżalni, pod czujnym okiem doświadczonego animatora, który czuwa nad bezpieczeństwem dzieci. W ten sposób zyskują parę chwil dla siebie na skorzystanie z innych atrakcji wydarzenia w plenerze.  Dzieci bawiące się na dmuchanym zamku czy zjeżdżalni mają okazję do integracji – mogą nawiązać nowe przyjaźnie czy lepiej poznać kolegów z klasy lub z grupy przedszkolnej. Jest to świetna okazja do przełamania się przez bardziej nieśmiałych malców, którzy mogą dołączyć do wspólnej zabawy. Maluchy nabywają nowe umiejętności społeczne – uczą się funkcjonować w grupie, współpracując i pomagając sobie nawzajem. Dzięki temu rozwijają się i uczą się nowych rzeczy. Dodatkowo samodzielnie organizują sobie i swojej grupie zabawy oraz wymyślają ciekawe historie, zainspirowane fantastycznymi wzorami, zamieszczonymi na zamkach czy zjeżdżalniach dla dzieci, co rozwija ich wyobraźnię.  

Wynajem dmuchańców obejmuje wyłącznie bezpieczne konstrukcje, które spełniają wymagane normy. Są to zamki i zjeżdżalnie, które stale przechodzą przeglądy pod względem stanu technicznego. Dzięki temu wynajmujący mają pewność, że są to obiekty bezpieczne dla dzieci. Na miejscu są zabezpieczane i stabilizowane za pomocą solidnych lin, które utrzymują obiekt w jednym miejscu, nie dopuszczając do jego przewrócenia się. Zamki i zjeżdżalnie nie posiadają twardych elementów, z którymi dzieci miałyby styczność. Są miękkie i sprężyste, doskonale amortyzują wszelkie upadki podczas akrobacji. Ponadto, posiadają wysokie ściany, na które nie ma możliwości wspięcia się, zabezpieczając uczestników zabawy przed wypadnięciem z obiektu. Dostępnych jest wiele modeli o atrakcyjnych kolorach i kształtach, nawiązujących do ulubionych motywów dzieci.