Coupe, Limousine, Pkw, Auto, Vehicle, Dare

Zatrzaśnięte kluczyki w samochodzie to problem, który może przydarzyć się każdemu kierowcy. Jeśli także go masz, nie wybijaj szyby! Zadzwoń po firmę, której specjalnością jest awaryjne otwieranie samochodów!

Czasami wystarczy tylko krótka chwila nieuwagi, aby w środku samochodu zatrzasnąć kluczyk. Gdy auto samoczynnie się rygluje, wtedy dostanie się do środka nie będzie już tak proste. Oczywiście, możemy otworzyć drzwi z użyciem kluczyka zapasowego, ale może zdarzyć się, że po prostu nie będziemy mieć go pod ręką. Co wtedy?

Najlepszym rozwiązaniem będzie wybranie firmy, której specjalnością jest awaryjne otwieranie samochodów Zabrze to jedno z wielu miast, gdzie taka usługa jest dostępna praktycznie od ręki – wystarczy tylko zadzwonić, by umówić się na jej wykonanie.

Takie usługi jak awaryjne otwieranie samochodu świadczy między innymi firma Serwis Zamków 24, która ma w tym zakresie wieloletnie doświadczenie.

Na czym dokładnie polega usługa taka jak awaryjne otwieranie samochodów? Czy istnieje wtedy ryzyko uszkodzenia pojazdu? W końcu, jaka będzie cena za taką usługę?

Awaryjne otwieranie samochodów Zabrze – na czym to polega?

Jeśli chcemy zlecić awaryjne otwieranie auta, w takim przypadku firma, która świadczy tego typu usługi, może wykonać je z użyciem różnych metod.

Dla nowszych modeli awaryjne otwieranie aut najczęściej polega na wykorzystaniu narzędzi ślusarskich umieszczanych w zamku zamiast kluczyka. Wprawny specjalista będzie mógł wtedy szybko poradzić sobie z zamkiem, niemniej jednak musimy pamiętać o tym, że metoda ta nie daje stuprocentowej skuteczności. Lepsze zamki otwiera się trudniej, dlatego też może to zakończyć się niepowodzeniem.

Kolejna metoda to tak zwana metoda „na wieszak”. Wykorzystuje się wtedy cienkie druty wygięte na końcu w haczyk. Otwieranie samochodów polega wtedy na podniesieniu przycisku otwierającego drzwi, naciśnięciu przycisku na drzwiach albo pilocie albo też na specjalnej manipulacji przy mechanizmie otwierającym zamek.

Aby nie doprowadzić do uszkodzenia pojazdu, wykorzystuje się wtedy specjalne akcesoria, na przykład przyssawki lekko odsuwające drzwi oraz poduszki pneumatyczne, które pozwalają na poszerzenie szczeliny przy drzwiach. W tym przypadku także ryzyko uszkodzenia pojazdu jest minimalne, dlatego też właściciel nie musi ponosić wtedy żadnych dodatkowych kosztów.

Awaryjne otwieranie samochodów Zabrze – ile to kosztuje?

Wiele osób chcących zlecić otwieranie samochodów w Zabrzu, zastanawia się nad tym, ile trzeba będzie zapłacić za tego rodzaju usługę. Wbrew pozorom, wcale nie jest ona bardzo droga!

Za awaryjne otwieranie samochodów cena wynosi najczęściej od około 200 złotych do 600 złotych. Może wydawać się, że to dość kosztowna usługa, ale warto wskazać, że wstawienie wybitej wcześniej szyby czy też naprawa uszczelki może kosztować nas więcej.

Gdy chcemy zlecić otwieranie samochodu, możemy już teraz znaleźć firmy, które zajmują się świadczeniem tego typu usług. Po wpisaniu do wyszukiwarki internetowej słów „awaryjne otwieranie samochodu zabrze” można znaleźć je błyskawicznie. Wiele firm oferuje usługi 24/7, czyli przez 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu, dlatego możemy skontaktować się z nimi w dowolnym momencie, gdy pojawi się problem!