Każdemu marzy się pokaz fajerwerków na plaży i powitanie Nowego Roku w taki wyjątkowy sposób. Efektowny pokaz sztucznych ogni podczas nocy sylwestrowej wzbudza radość, zadowolenie i poczucie szczęścia u większości z nas. Wiele osób stara się aby ten jedyny dzień w roku dobrze zaplanować. Chcą uczcić i pożegnać to co było oraz powitać to co będzie, czyli Nowy Rok.

Sylwester nad morzem atrakcyjny cenowo

Mimo tego, że miłośnicy narciarstwa nadal nie wyobrażają sobie nie pojechać w tym czasie w góry, to coraz więcej jednak osób decyduje się na sylwestra nad morzem. Być może na podjecie decyzji ma znaczenie budżet, którym dysponujemy. Bezdyskusyjnym atutem sylwestra nad morzem są ceny nadmorskich pakietów sylwestrowych, które są zdecydowanie niższe w tym okresie nad morzem niż w górach.

Bal sylwestrowy czy sylwester nad morzem pod chmurką

Jedni decydują się na bale sylwestrowe organizowane przez nadmorskie hotele i pensjonaty, drudzy wybierają imprezę sylwestrową pod chmurką czyli sylwester nad morzem na plaży, często organizowany przez władze z miejscowości nadmorskich. Niektórzy nie lubią hucznych i dużych imprez i wolą go spędzić w mniejszym gronie albo zupełnie sami i wybierają romantyczny nadmorski sylwester we dwoje.

Jeśli wybierzemy bal sylwestrowy z pewnością możemy liczyć na niezawodną ofertę Pałacu Ciekocinko Hotel& Wellness. Luksusowe wnętrza i profesjonalna obsługa nadadzą jeszcze większą wagę tej jedynej w roku szampańskiej nocy podczas nadmorskiego sylwestra. Oferowane przez szefa kuchni dania i potrawy dopieszczą podniebienie niejednego z gości. Serwowane posiłki są naprawdę wyborne i dopracowane pod każdym względem. Dlatego też warto rozważyć sylwester nad morzem, który może okazać się sylwestrem naszych marzeń i niezapomnianą przygodą.

Sylwester nad morzem nie musi kojarzyć nam się z sylwestrem na plaży w dosłownym tego słowa znaczeniu. Możemy przecież ukryć się w komfortowych pokojach, jakie oferuje nam niezwykły, luksusowy obiekt nadmorski Pałac Ciekocinko Hotel Resort & Wellness, a zimowy spacer nad morzem możemy zaplanować na pierwszy Dzień Nowego Roku. A po spacerze możemy poddać się zabiegom regeneracyjnym, pielęgnacyjnym, odnowy biologicznej czy też zabiegom odmładzającym i innym, w luksusowym hotelu spa nad morzem jakim się stała w strefa Wellness Pałacu Ciekocinko.

Powitanie Nowego Roku nad morzem, podziwianie fajerwerków na plaży bądź z hotelowego obiektu Pałacu Ciekocinko Hotel Resort & Wellness to wszystko może być nasze jeśli wybierzemy sylwester nad morzem i zdecydujemy z lampką szampana wejść w Nowy Rok mając w tle Bałtyk.